Na hlavní­ stránku > Sport


Je zde 10245 stránek a 29 kategorií.

19
Hlasů­
 Zumba v kostce

Zumba v kostce

Zumba je sportovní aktivita, spočívající v kombinaci posilovacích cviků a tanečních kroků za doprovodu latinsko-americké hudby. Vysvětlíme vám, proč je právě zumba ideální pro hubnutí. Poradíme vám jaké oblečení na zumbu nosit.

zumba.hox.cz | Detaily

0
Hlasů­
 URBYbike.cz - sport a turistika

URBYbike.cz - sport a turistika

Informace o turistice, jízdních kolech, sportu a cestování pro všechny turisty a sportovce. Kola, turistika, sporty, ale i technika, to je URBYbike.cz!

www.urbybike.cz | Detaily

0
Hlasů­
 Aerobic-fitness

Aerobic-fitness

Aerobic, u nás naleznete mnoho cviků a metod k vašemu zdokonalení postavy a psychické a fyzické odolnosti.Aerobic, u nás naleznete mnoho cviků a metod k vašemu zdokonalení postavy .

www.aerobic-fitness.biz | Detaily

0
Hlasů­
 Zorbing

Zorbing

Zorbing - na stránkách získáte přehled o možnostech zorbingu. Jaké druhy zorbing nabízí a jaké jsou mezi nimi rozdíly. Jak se pohybují ceny za zorbing. Kde si zorbing můžete objednat a jak je to s bezpečností.

www.bubblezorbing.cz | Detaily

0
Hlasů­
 Jízda na sněžném skútru

Jízda na sněžném skútru

Jízda na sněžném skútru - informační web vám prozradí, jaká je jízda na sněžném skútru jako adrenalinový zážitek. U koho si můžete jízdu na sněžném skútru objednat, co k tomu budete potřebovat a jaké jsou ceny.

www.sneznyskutr.info | Detaily

0
Hlasů­
 Cvičení na

Cvičení na

Prvním ze zdrojů, ze kterých se sport vyvinul je podle historiků potřeba výcviku armád, která vyústila v nejrůznější hry a soutěže zaměřené na bojové dovednosti a na fyzickou zdatnost (zápas, lukostřelba, jízda na koni).

www.cviceni-na.cz | Detaily

0
Hlasů­
 Prodejnykol.cz

Prodejnykol.cz

Stranky www.prodejnykol.cz slouží k rychlému vyhledávání prodejců jízdních kol a služeb s tím spojených v dané lokalitě. Naleznete zde kontakty na jednotlivé prodejce a cykloservisy dle krajů, okresů nebo dle značek jízdních kol.

www.prodejnykol.cz | Detaily

0
Hlasů­
 Vstupenky na Letní olympijské hry Londýn 2012

Vstupenky na Letní olympijské hry Londýn 2012

Nabízíme vstupenky na Letní olympijské hry v Londýně 2012! Fanděte českým sportovcům na olympiádě a zažijte atmosféru LOH Londýn v roce 2012 na vlastní kůži. Lístky na olympiádu naleznete v našich balíčcích.

www.ohlondyn2012.cz | Detaily

0
Hlasů­
 PAINTBALL ONE

PAINTBALL ONE

Paintball aréna Teplice, pořádání paintballových akcí pro skupiny a firmy. Nabízíme kvalitní paintballové hřiště a půjčujeme kompletní vybavení pro paintball.

www.paintball-one.cz | Detaily

0
Hlasů­
 Na kole

Na kole

Zde je pro vás připravena ideální dovolená v České republice, pro toho, kdo se rozhodne podnikat krátké výlety na kole.Zde je pro vás připravena ideální dovolená v České republice, pro toho, kdo se rozhodne podnikat.

www.nakole.biz | Detaily

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14